poniedziałek, 21 września 2009

PIECZĘCIE w systemie energetycznym człowiek


O tym, że każdy człowiek jest w swej istocie elektromagnetyczny wspominam tylko, tak dla przypomnienia.
O tym, że posiadamy siedem głównych ośrodków energetycznych zwanych czakrami, też większość już słyszała. Od niedawna wszyscy zostaliśmy obdarzeni dodatkowo ósmym ośrodkiem (ponad czubkiem głowy na odległość mniej więcej łokcia).
Dlaczego o tym przypominam?
Otóż sprawa ma się tak, że prastare energie, o których powstaniu pisałam w poprzednim artykule są w tych centrach zablokowane – coś na wzór pieczęci. I teraz jest ten czas na usunięcie tych siedmiu pieczęci, by w pełni objąć w posiadanie swój boski spadek, boskie dziedzictwo.
Praca z ósmym ośrodkiem, to nawiązanie kontaktu z własną podświadomością poprzez nauczenie się symbolicznego myślenia i pracy z archetypami ( o tej możliwości piszę w artykule (Poznaj siebie człowieku – seminarium).
Usuwanie pieczęci przedstawię tak, jak sama tego dokonywałam – taki mój zwyczaj, że piszę tylko o tym czego osobiście doświadczyłam i co stanowi już moją mądrość. Mnie w tym procesie pomagał Tobiasz i Shaumbra i mam nadzieję, że i wam będzie towarzyszyć kochająca energia Tobiasza.
W momencie kiedy te pieczęcie będziecie otwierać, bardzo delikatnie i ostrożnie, zmieniać się będzie wasza częstotliwość (drganie, wibracja), to będzie miało wpływ na wasze Potencjały i wszystkie sprawy wokół was.
Jest wielu, którzy tych pieczęci nie będą chcieli otworzyć i będzie to przeważająca większość. Zrozumcie to, zaakceptujcie i respektujcie !!!
Poważajcie to, to jest Prawo Wyboru każdego z was. Nie każdy musi mieć te pieczęci otworzone. A więc respektujcie to !
Wielu z was już ten proces przeszło. I oni w gruncie rzeczy pomogli wiele tych kodów usunąć, którymi te pieczęcie były zakodowane.
Te pieczęcie to Stare Paradygmaty, Siły i Wzorce, które są gotowe do zmiany. To nie były sprawy, rzeczy, które wam były wciśnięte na siłę przez Ducha, czy Ciemne Moce, tylko okoliczności, warunki i funkcjonalne moduły Waszej podróży. Ciemna Strona była też obecna w tej podróży jako część Was. Ona chciała wam pokazać czym jest i czym nie jest, że jest ona właściwością Starej Energii, którą w taki sposób wy sami stworzyliście, a która nie musi już więcej egzystować.
I zrozumcie jedno. Robicie to tylko i wyłącznie dla siebie samych !
Nie róbcie tego dla całej ludzkości! Nie róbcie dla waszych dzieci czy rodziców.
Otwórzcie te Pieczęci delikatnie i TYLKO DLA WAS SAMYCH.

OTWIERANIE PIECZĘCI

Pieczęć Pierwsza
Tu zapieczętowana jest ENERGIA ODDZIELENIA.

Na wysokości kości ogonowej, w czakramie podstawy jest zapieczętowana ta energia. A powstała ona w momencie przejścia ściany ognia, gdy każda cząsteczka rozbitego Księcia Jana, poczuła się oddzielona od Ducha. To było tak mocne przekonanie i trwa ono do dnia dzisiejszego.
W tym miejscu pojawiła się tęsknota za Jedno- ścią, z Matką- Ojcem- Bogiem i ta tęsknota jeszcze dziś jest znana większości z nas.
Jednak zrozumcie, to było potrzebne byśmy mogli przejść drogę na własną odpowiedzialniść i zbudować Królestwo Dualizmu. To było niezbędne by ponownie poruszyć Źródło wszelkiej Energii.
To była iluzja. Ona musiała nastąpić. Ona musiała nastąpić w nas samych aby każdy z nas, na własną rękę, mógł zacząć swoją podróż. Ona nam bardzo dobrze służyła.
Drodzy przyjaciele, to była część Starej Energii i dla niej - w Nowej - nie ma więcej miejsca.
Teraz jest czas, że możesz to sobie odpuścić. Weź głęboki, pełny oddech, poproś o pomoc Hierarchie Anielskie, Wielkie Istoty Światła i wyraź swoją decyzję:

Z miłością w Waszych sercach i ze łzami w Waszych oczach:
kochani przyjaciele, pozwólcie sobie otworzyć
Pierwszą Pieczęć !
Kiedy ta Pieczęć Oddzielenia się otworzy, przyniesie ona Energię Ducha i Domu do was z powrotem. To przyniesie Energie Boskie w Waszą rzeczywistość i w chwilę Teraz, w której jesteś.

Pieczęć Druga

Tu zapieczętowana jest Energia JA oddzielonego.
W czakramie pępkowym (poniżej pępka) jest ta Druga Pieczęć.
Tu każda pojedyncza cząstka zauważyła, że Jest jakby osobno od innej i nastąpiło fałszywe przekonanie, że to „ja” jest oddzielone od Ducha.
Odtąd towarzyszą nam wątpliwości i pytania egzystencjalne. W tamtym czasie pomagało to odkryć własną tożsamość.
Popatrzcie, kiedy przeszliśmy przez ścianę ognia i doświadczyliśmy oddzielenia, wtedy zaczęliśmy po raz pierwszy doświadczać siebie jako swoje Ja, rozpoznaliśmy, że każdy jest indywidualnością.
Jednak to wzbudziło w nas wątpliwości: Kim Jestem? Dlaczego tu jestem? Dlaczego czuję w sobie pustkę?
Jednak przy współpracy tego Ja i tych wątpliwości rozpoczęliśmy swoją podróż do odkrycia odpowiedzi. Od eonów lat jesteśmy w podróży, w trakcie której odkrywaliśmy kim jesteśmy a kim nie jesteśmy. Wy przypomnicie sobie KIM JESTEŚCIE!!!
Tego Ja nie wolno odrzucać, tego Ja nie można zniszczyć. Wielu próbuje tą pamięć kim byli i co robili zniszczyć w sobie, często przez samobójstwo fizyczne lub emocjonalne.
A to Ja jest cennym prezentem dla Ducha - to nasz prezent.
Teraz jesteśmy już w Nowej Energii i teraz mamy połączyć ego, moje Ja – z całością Ducha. W obecnych czasach osiągnęliśmy świadomość JAM JEST i proszę byś z całym zrozumieniem zrobił z własnego ego prezent dla Ducha jako całości.
Weź głęboki oddech.

Z miłością w Waszych sercach i ze łzami w Waszych oczach :
kochani, otwórzcie Drugą Pieczęć
i zobaczcie piękno Waszego JA

Pieczęć Trzecia

Tu kochani zapieczętowana jest ENERGIA SZATANA.
Tuż powyżej pępka jest położona czakra splotu słonecznego i właśnie w niej umieściliśmy tą pieczęć.
Wiem, że narosłe barwne obrazy sprawiają, że większość ludzi boi się nawet wymienić tą nazwę. Ale zrozumcie – to też jest boska energia tyle tylko, że mocno przez nas nadużywana. Zrozumcie, że jest to nic innego jak DUALNOŚĆ, nasz Cień. I to my sami oddajemy tej energii swoją moc.
Tak, ona czerpie swoją moc (tworząc iluzję) od nas samych, a my daliśmy jej tożsamość i umieściliśmy ją obok Boga.
Jednak Szatan i Bóg w swej istocie są tym samym; jedno to minus nieskończoność, drugie to plus nieskończoność na tej samej prostej. Wielu do teraz ucieka bezskutecznie od ciemności w światło. Tak już nie trzeba, to już nie działa.
Otwórz swoją Trzecią Pieczęć i pozwól swobodnie płynąć energii.

Z miłością w Waszych sercach i ze łzami w Waszych oczach:
Otwórzcie Trzecią pieczęć, Pieczęć Szatana
i zobaczcie, że Szatan to była iluzja dualności;
że Energia tak długo jest Energią, dopóki my nie nadamy jej innej mocy.
To nie jest nic innego jak Energia Ducha!!

Poczujcie te Ciemne Moce, które są wokół Was. Zrozumcie tą grę, którą grają – ponieważ kiedyś sami je o to prosiliście.
TO JEST TYLKO ENERGIA ! Ona jest w Was, wy jesteście jej stwórcami !!!
Pozwólcie więc tej pieczęci się całkiem delikatnie otworzyć.

Pieczęć czwarta

Energia Grzechu i Winy
Na środku klatki piersiowej znajduje się czakram serca i tu zapieczętowaliśmy te trujące energie dzięki nałogowemu posługiwaniu się oceną. Zrozum, że nie ma dobra i zła, jest jedynie doświadczenie.
To czy dane doświadczenie uważam za dobre lub złe, to tylko ocena.
Ten wmówiony nam grzech pierworodny to nic innego jak początek nowego procesu twórczego, którego się podjęliśmy i w obecnych czasach jest on na ukończeniu. Przestańmy się biczować
za dokonanie tak pięknego aktu stwórczego jak nasza planeta i jeszcze wiele, wiele innych. I :

z miłością w Waszych sercach i ze łzami w Waszych oczach:
pozwólcie tej Czwartej Pieczęci się otworzyć !

Uwolnijcie się od ciężaru Grzechu i Winy, które ze sobą tak długo nosiliście !!!

W Nowej Energii nie ma czegoś takiego jak Grzech. Nie ma niczego, czemu musicie czuć się
winni !

Pieczęć piąta

Tu zamknęliśmy Energię Cierpienia
W naszym gardle znajduje się czakram, w którym zapieczetowaliśmy Energię Cierpienia. To cierpienie zafundowaliśmy sobie sami i kochamy cierpieć za miliony. To nasza ulubiona gra. Jednak gdy bierzemy cierpienie innych do siebie, nie mamy dla siebie współczucia i miłości.
Kiedy będziecie gotowi otworzyć tą Pieczęć Cierpienia, przekonacie się, że ta Stara Energia przemieni się w Energię Radości i Twórczości !

Z miłością w Waszych sercach i ze łzami w Waszych oczach i
ze śmiechem w Waszych głosach :
otwórzcie tą Piątą Pieczęć i pozwólcie tym częściom Cierpienia
się z Wami pożegnać !!!

Wypuśćcie to całe Cierpienie, które na siebie wzięliście i ten cały Ból, który w tym momencie na Was ciąży. Pozwólcie mu odejść !!!
RADOŚĆ jest Drogą Nowej Energii !!! SPEŁNIENIE to jest droga Nowej Energii !!!
Bądźcie dumni z tego kim jesteście, czym jesteście i z tego co robicie !!!
Wypuśćcie to cierpienie z tej Piątej Pieczęci żebyście mogli poczuć jak to jest być Aniołami w Ziemskiej Podróży.

Pieczęć szósta

W trzecim oku (punkt położony między brwiami na czole) zapieczętowaliśmy Energie Wyzwolenia, Uzdrowienia, Oświecenia.
Zobaczcie, w czasie waszej całej podróży, wiedzieliście, że pewnego dnia nastąpi wyzwolenie, że nastąpi rozwiązanie i uwolnienie.
To nie składa się na to, że UFO będzie wokół nas latać i nas pozabiera. To nie przyjdzie od żadnego GURU. Tego nie przyniesie żaden inny człowiek, nawet nie Jezus – Yeshua.
To UZDROWIENIE to jesteście WY SAMI !!!
Uzdrowienie oznacza wypuścić wszystkie Iluzje. Uzdrowienie znajduje się w otwarciu Solarnej Pieczęci. Akceptacji czterech prostych słów w Waszych sercach :
JA JESTEM BOGIEM TAKŻE
To jest Oświecenie!!! I tak kochani przyjaciele :

Z miłością w Waszych sercach i ze łzami w Waszych oczach
otwórzcie tą Szóstą Pieczęć Oświecenia!!!

Zamieńcie tą Starą Energię Oświecenia, ponieważ ona miała przyjść, żeby Was zniszczyć albo przy najmniej aby Was posadzić przed sądem nad Wami.
Wypuśćcie to z waszego wnętrza i zrozumcie, że to WY jesteście swoim własnym Oświeceniem, Wy jesteście Waszym Wyzwoleniem, Uzdrowieniem !!!
Nikt inny – tylko WY SAMI.
Oświecenie było zawsze. Ono polega na Akceptacji swojego własnego JA i Waszej Podróży.
Zrozumcie, Yeshua – Jezus, nasz Brat, On nas kocha !!! Yeshua był razem z Wami w tej podróży. Yeshua nie musi Was od niczego wyzwalać! Wy nie musicie być w żadnym momencie wyzwalani! Wam trzeba tylko o tym przypomnieć !!!

Pieczęć siódma

Energia Jam Jest
Na samym czubku głowy jest czakram korony i tam zapieczętowaliśmy tą energię. Energia własnego Ja całkiem podobnie jak w Pieczęci Drugiej. Jednak w Pieczęci Siódmej chodzi o odkrycie tego Ja w sensie JAM JEST a nie tego Ja co pyta : kto ja jestem?
Ta Siódma Pieczęć jest jak Motyl, który swój kokon opuszcza. Ta Siódma Pieczęć była od zawsze, ona ma w sobie Potencjał otwarcia się w sobie i zrozumienia KIM JESTEM.
I to Kim Jestem nie potrzeba stawiać więcej pod znakiem zapytania. Kto kim jest nie podlega żadnym wątpliwościom, co często dzieje się w Was samych i wokół Was, ponieważ gdzieś głęboko, na innym poziomie was samych posiadacie tą wiedzę i zrozumienie.
To JA za tą Siódmą Pieczęcią rozpoznaje rzeczy i sprawy BOSKIM SERCEM a nie ludzką inteligencją. Ta Siódma Pieczęć to Potencjał Nowej Energii i Nowej Ziemi !!!

I teraz z Błogosławieństwem nas wszystkich, z Błogosławieństwem Michała, z Błogosławieństwem Metatrona i Marii, Hossafa, z Błogosławiestwem Saint Germaina i z błogosławieństwem Ciemnych Mocy, które są też tu obecne
otwórzcie tą Siódmą Pieczęć i pozwólcie Wam być
JAM JEST !!!

I drodzy przyjaciele, w Nowej Energii nie pozwólcie żadnemu męszczyźnie, ani żadnej kobiecie i żadnemu kościołowi kiedykolwiek Wam wmówić, że Wy jesteście mniej warci niż Bóg !!!

Zacznijcie w każdej sekundzie Waszego życia, z każdym Waszym oddechem i każdego waszego dnia żyć jak BÓG !!!
Uwolnijcie to brzemię, ten ciężar, który narzuciliście Waszemu ludzkiemu Duchowi.
Tak kochani. Te pieczęcie będą dalej ostrożnie i delikatnie otwierać się i z pomocą Aniołów, które Was otaczają i wspomagają, zaczniecie brać w posiadanie swoje własne BOSKIE JA.
Zobaczcie, dziecko też nie jest jednego dnia poczęte i urodzone, ono potrzebuje dziewięciu miesięcy. I to odkrycie i otwarcie tych pieczęci będzie też miękko i pomału przebiegać.
My prosimy każdego z Was z osobna abyście każdego ranka, po przebudzeniu, wzięli głęboki oddech i rozpoznali :
Ja Jestem Bogiem Także !!!
W ciągu całego dnia, kiedy słyszycie to paplanie i gadanie waszych umysłów, zrozumcie, że to nie jest nic innego jak nowa próba wprowadzenia Was w wątpliwości, wtedy przypominajcie sobie ciągle :
Ja Jestem Bogiem Także !!!
Nie ma nic, co by mogło Wam cokolwiek zabrać – chyba, że Wy sami chcecie w tą GRĘ grać nadal.
W przeciwnym razie ważne jest tylko jedno :
Ja Jestem Bogiem Także.
Wszyscy jesteście tego godni – WSZYSCY !!!
No a teraz rozpoznajcie to w Waszych sercach.

I tak to jest

Dwie Hanie sansai

3 komentarze:

 1. Haniu,jestem Ci wdzięczny,potwierdziłaś moje skryte odkrycia,lecz nie do końca byłem ich pewien.Teraz wiem.Dziękuję z całego serca.
  Bądź Błogosławiona .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to metoda niesamowicie skuteczna, jednak warto pamiętać, że te dezaktywacje należy powtarzać wielokrotnie, aż odczujemy wewnętrzny "luz".
   Ja ćwiczyłam to z przyjaciółką, też Hanią, stąd w podpisie jest dwie Hanie sansai.
   Bądź błogosławiony i przekaż to dalej innym, by zdążyli przełamać swoje pieczęcie gdyż nikt tego za nich zrobić nie może... wiesz Wolna Wola...
   Pozdrawiam w głębokim szacunku.

   Usuń
 2. ilekroć powtarzam czytając ten tekst ,potrząsa mną dreszcz ulgi, odświeżenie, Dziękuję i Pozdrawiam Bosko ♥ .

  OdpowiedzUsuń