środa, 2 września 2009

Poznaj siebie człowieku - seminarium


Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwo na warsztaty parapsychologiczne.
Celem tych zajęć jest zapoznanie uczestników z rewelacyjnie skuteczną metodą symbolicznego myślenia.
Proszę sobie wyobrazić, że wewnętrzny świat każdego człowieka jest jak Królestwo Jam Jest. Tym królestwem pomagają nam zarządzać archetypy, cztery podstawowe i równe dla wszystkich oraz osiem dodatkowych, razem mamy do dyspozycji dwanaście archetypów zarządzających. Wytypowane symboliczne postacie umieszczamy na Kole Astronomicznym, po jednym w poszczególnych domach. W ten sposób możemy świadomie zarządzać naszym Królestwem.
Jak Król Artur i jego dwunastu rycerzy, którzy zbierali się na zamku Camelot, tak teraz i Ty możesz zarządzać swym królestwem dążąc do wybranego celu.
W taki symboliczny sposób uzyskujesz dostęp do własnej podświadomości i uzyskujesz dostęp do świadomego kierowania własnym życiem.
Takie koło archetypiczne wykonuje się raz w życiu i stanowi ono podstawowy odnośnik do zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi.
Seminarium zaplanowane jest na trzy dni :
  • Dzień pierwszy : wybór archetypów i wywiad z każdym z nich
  • Drugi dzień : umieszczenie archetypów na Kole i "analiza" dotychczasowych zdarzeń życiowych w świetle wiedzy symbolicznej
  • Dzień trzeci : inne możliwości wykorzystania Koła przy podejmowaniu bieżących decyzjio dnośnie wszystkich naszych spraw, np: zdrowia, finansów, aktywności zawodowej i innych
Zajęcia odbędą się w Wałczu i prowadzone są na zgłoszenie, nawet dla jednej osoby

Prowadzę warsztaty w małych grupach, do dziesięciu osób. Proszę więc o dokonywanie zapisów a potwierdzeniem udziału w warsztatach jest dokonanie przedpłaty w wysokości 250 PLN w umówionym wcześniej terminie. Numer konta bankowego podaję indywidualnie każdemu uczestnikowi.

Czekam na Was z otwartym sercem.

Hania sansai

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz