środa, 7 grudnia 2011

Wyczuwanie energii


Seria: Instrukcja obsługi człowieka

Wszystkich nas nauczono, że do życia potrzebne jest jedzenie, i ten pokarm jest źródłem naszej życiowej energii. Jednak nie do końca jest to prawdziwe.

Wszyscy znamy przypadki jak nie ze swego życia, to z literatury, że były i są nadal takie osoby, co dosłownie usychają z braku np. miłości, i żadną miarą nie da się tego problemu za jeść. Ten banalny przykład obrazuje, że są jeszcze inne i nawet ważniejsze energie niż pokarm.

Energia człowieka powstaje, rozwija się i trwa przy współoddziaływaniu dwóch strumieni :
1. strumień wschodzący - płynie z Ziemi;
2. strumień schodzący - płynie z Kosmosu.

Przy każdym wdechu ( najczęściej nieświadomie) pobieramy energię Ziemi, a przy każdym wydechu pobieramy energię z Kosmosu.
Osobiście lubię wyobrażać siebie jako dziecko wspierane przez Matkę Ziemię i Ojca Niebo.

Strumień energii wschodzącej płynie od dołu i wyczuwana jest w czakramie podstawy... podnosi się w górę i rozprasza przez czakram korony.

Strumień energii schodzącej płynie od góry i wyczuwany jest w czakramie korony... płynie w dół i rozpraszany jest przez czakram podstawy.

Proces ten przebiega nieustannie, choć prze niewiele osób jest uświadomiony, bez tych strumieni nie może funkcjonować życie, a i jakość tego życia zależy od ilości i jakości otrzymywanych energii.

Aby wyczuć te strumienie energii wystarczy stanąć w lekkim rozkroku (stopy na wysokości ramion) i skupić swoją uwagę najpierw na wdechu - co odczuwam w ciele?; następnie przenieść uwagę na wydech i ponownie odczuć co dzieje się w ciele.

Oba te strumienie płyną jednocześnie, a czakramy są swoistymi oknami, poprzez które uwalniane są na zewnątrz. Rozpraszane strumienie ludzkiej Istoty są zawsze zabarwione świadomością i wartościami płynącymi z osobowości, a więc i wszelkimi programami jakimi dana osoba się posługuje. Z tego względu, wszyscy jesteśmy zabarwieni świadomością zbiorową... inaczej mówiąc czy nam się podoba, czy nie... wszyscy jesteśmy JEDNO. Natomiast wymówki typu: to nie ja... to ona, ona, ono.... to nic więcej jak ego - programy.

Do czego wiedza ta jest w praktyce potrzebna?
Słyszeliśmy już wszyscy, że tak na prawdę wszystko jest energią. Przez te dwa strumienie jesteśmy połączeni z sobą wzajemnie i ze WSZYSTKIM.
Od jakości naszego połączenia zależy dosłownie cały nasz byt oraz jego jakość.

Nauczenie się wyczuwania tych strumieni pozwoli zrobić kolejny krok w kierunku naszej energoinformacyjnej Istoty, którą w swej istocie jest każda żyjąca istota. Tym krokiem jest świadome sterowanie swymi potokami energii wschodzącej i schodzącej.

W artykule o gęstościach pisałam, że człowiek jest połączony z różnymi gęstościami jak pająk w wielowymiarowej pajęczynie. To połączenie jest realizowane i regulowane właśnie przepływem strumieni energetycznych.

I jeszcze jedno. W środowisku ziemskim jest wiele różnych strumieni energetycznych, z czego dużą częścią posługują się pasożyty energoinformacyjne wysysające siłę witalną człowieka, do którego się przyczepiły.

W kolejnym artykule podam jak sterować przepływem strumieni, by uwolnić się od pasożytów, manipulantów i innych niewygodnych stanów.
Jednak podstawą do zrobienia kolejnego kroku jest nauczenie się odczuwania przepływu energii ... do czego bardzo zachęcam każdego czytelnika.

W Miłości
Hania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz