niedziela, 4 października 2009

Jak służy nam Moc


Właśnie skończyłam czytać książkę Barbary Marciniak „Ścieżka Mocy”, którą serdecznie polecam gdyż można w niej znaleźć twórcze rozwiązania jak odzyskać własną moc oraz zdolność tworzenia swego świata w sposób nieograniczony.
W tym artykule zamieszczam moje przemyślenia oraz medytację przeniesioną całkowicie z wymienionej książki.

Pozytywne wersje rzeczywistości, w których zgodziłeś się uczestniczyć, wspierane są przez znacznie większe ramy świadomości. Są tylko o częstotliwość, stąd obserwują cię, wchodzą w interakcje i współpracują Pozytywne wersje , w których zgodziłeś się uczestniczyć, wspierane są przez znacznie większe ramy świadomości. Tylko o częstotliwość, stąd obserwują cię, wchodzą w interakcje i współpracują z tobą przy podtrzymywaniu twojej wersji rzeczywistości inne formy inteligencji. Rada jest następująca:

bardzo, ale to bardzo dokładnie określ, na co się otwierasz, a czemu nie dajesz do siebie dostępu;

w ten sposób znacznie prościej ci będzie pobierać aktualizacje od odpowiednich energii kosmicznych oraz unikać narażenia swojego cielesnego komputera na szwank poprzez wystawianie na tak zwanych złośliwych nisko wibracyjnych wirusów.

Wszystkie rzeczywistości współistnieją jednocześnie, a każda z nich umocniona jest przez inwestowane w nią myśli i emocje. W związku z tym najważniejsze pytanie sprowadza się do tego, w którym programie t y chcesz uczestniczyć?
Sięganie umysłem poza tworzące trójwymiarową rzeczywistość mury zbiorowych porozumień jest doświadczeniem bardzo budującym - poszerza świadomość i nadaje nowe znaczenie wszystkim życiowym dylematom oraz wątpliwościom. Jesteś tutaj po to, aby nauczyć się, jak zarządzać energią - wszystkimi zawiłościami twojej własnej, indywidualnej energii działającej jednomyślnie z magicznym, mistycznym polem Istnienia.

Ludzki umysł z chęcią reaguje na symbole; są one łatwo wpisywane i przechowywane w naszym DNA, jak również w głębokich bankach pamięci umysłu podświadomego i nieświadomego. Jakżebyś mógł wyrażać siebie bez symboli? Język oparty jest o telepatyczne porozumienia, w których symbolom dźwiękowym przypisuje się określone wewnętrzne znaczenia, jednak mówiąc, ludzie traktują język jako coś oczywistego, rzadko zastanawiając się nad tym, skąd biorą się kolejne wypowiadane słowa, lub nie mając nawet świadomości, że przekształcają idee w słowa i igrają z mocą nazywania, kwalifikowania, identyfikowania i tworzenia istnienia.

  Słowa przekazują informacje, lecz nią nie są;
słowa jedynie symbolizują znaczenia oparte na zbiorowych porozumieniach dotyczących uzgodnionej rzeczywistości i pomagają tę rzeczywistość tworzyć.

Pisanie jest rodzajem magii, którą kiedyś ochoczo zaakceptowano i rozwinięto jako metodę wywierania wpływu na rzeczywistość.
Kiedy przyjmiesz, że wszystko jest symbolem, to co, według ciebie, symbolizujesz ty sam i czego symbolem jest twoje życie? Chcesz się dowiedzieć? Chcesz się dowiedzieć? 
Więc zaczynamy ...A teraz pooddychaj głęboko - wdech i wydech, wdech i wydech, aby przygotować ciało na wewnętrzne badanie niuansów gry. Przyjmij wygodną pozycję, dopasowując kręgosłup i miednicę, oraz otwórz klatkę piersiową.

Odchrząknij, rozluźnij język i delikatnie rozchyl szczęki. Pozwól, by twoje oczy spokojnie podążały za słowami napisanymi na tej stronie, a ty podążaj za dźwiękiem swojego oddechu. Upewnij się, że oddychasz głęboko, aż do przepony, a kiedy powstaje w tobie dźwięk podobny do dźwięku lekkiego wiatru przemieszczającego się w dwóch jaskiniach, zauważ, jakie odczucie towarzyszy przesuwaniu się oddechu w obrębie krtani i w dół, aż do krańców płuc. 
Twój umysł jest jasny i zachowuje pełną równowagę; czujesz się upojnie radośnie i bardzo bezpiecznie na tym szachowym dywanie, a on reaguje na każde twoje polecenie. 
Przestrzeń wewnętrzna przypomina niebo - otwarte i wypełnione migoczącymi światełkami; lecz przestrzeń wewnętrzna napełniona jest też brzęczeniem jak brzęczenie pszczół - brzęczenie nieustannego ruchu i aktywności. 
Badając głębiny swych wewnętrznych krain, zauważysz wzorce światła, które łączą się w konstrukcje; są niczym wewnętrzne rzeki i strumienie świadomości; jeśli pociąga cię określona informacja, dostrój się do niej, studiuj jej symbole, odczuwaj ich obecność. 
Co reprezentują? Czy jest to energia, z którą chcesz się połączyć, czy chcesz się z nią zjednać, czując podobieństwo do niej? Możesz wskoczyć do każdej z tych rzek światła, podobnie jak geny, które skaczą po całym genomie? 
Zmiana jest inherentną cechą - zdolnością DNA. Skupiska świadomości otwierają i zamykają bramy, budują mosty i drabiny w strukturze genomu, która wiecznie się zmienia i rozwija. 

Częstotliwości światła, które przenikają twoje ciało aż do poziomu subatomowego, to zakodowane symbole, które niosą ci nowe informacje niezbędne do transformacji twojej świadomości.
Podróżując tak po subatomowym świecie umieszczonym na dywanie--szachownicy, pomyśl, jaki rodzaj zewnętrznego świata chciałbyś zamieszkiwać. Jeśli wybierzesz pokojowy świat bez przemocy, musisz wyobrazić sobie oraz nasycić energią, aby zaistniał, wizualizując każdy aspekt, który ma dla ciebie znaczenie. Widząc siebie, ustanawiającego obecność świadomości w głębinach wewnętrznych przestrzeni siebie, masz swobodę napełnić energią oraz dokonać selekcji i wyboru tych wersji rzeczywistości, których bezpiecznego rozwoju sobie życzysz jako istota duchowa zamieszkująca ludzki kształt. 
Potwierdź swoją intencję bycia zawsze we właściwym miejscu we właściwym czasie, w równowadze oraz z wykazaniem mądrości i stosownego użycia swych energii twórczych, żyjąc jednocześnie w pokoju i ciesząc się dobrym humorem, w świecie wypełnionym nowymi i ekscytującymi pomysłami służącymi optymalnemu wzrostowi. Musisz ujrzeć oraz dokonać wyboru pożądanych jakości.

Podczas tej wewnętrznej podróży ćwiczysz swój umysł oraz pobudzasz nowe stopnie psychicznej wrażliwości, które dodadzą ci mocy większej jasności w kreowaniu swej wybranej wersji rzeczywistości.
Otwarcia takie dostarczą ci możliwości bezpośredniego kontaktu z wiedzą, której szukasz, by zrozumieć głębiej prawdę o dziedzictwie ludzkości. Kiedy wrócisz do zewnętrznego świata codzienności, pamiętaj, aby zastosować te same umiejętności, których użyłeś w nawigacji po przestrzeniach wewnętrznych, aby sięgnąć gwiazd.
Metafory, podobnie jak symbole, są narzędziami służącymi opisywaniu abstrakcji, pomagającymi twemu umysłowi w uchwyceniu nieuchwytnego. Problemy wynikają wtedy, gdy symbole bierzesz za rzeczywistość.

Kosmiczne prawo mówi, że mamy wolną wolę działania zgodnie ze swymi wyborami; jednakże nasze uczynki wrócą do nas. 

Może to i jest jedynie gra świadomości, lecz w trójwymiarowej rzeczywistości i poza nią staniemy przed konsekwencjami swoich działań.
Odstęp czasowy może być różny; może nawet minąć milion lat zanim nastąpi zwrot rzuconego przez nas bumerangu; jednakże w czasach przyspieszonej energii, takich jak nanosekunda(lata od 1987 do 2012), pamiętajcie, że wszystko dzieje się drastycznie szybciej.
W wiecznie rozszerzającym się wielu wszechświecie prawo to jest szczodrym darem dla wszystkich form świadomości, pełnym współczucia osiągnięciem, które nakazuje: „Rób, co chcesz", ale radzimy, Drogi Przyjacielu, Droga Przyjaciółko, nie rań, nie czyń krzywdy; jest to jednak tylko rada a nie nakaz. Masz wolną wolę wyboru tego, jak chcesz doświadczać istnienia - tworzyć nasiona, obsiewać nimi swoje pole trójwymiarowej rzeczywistości i zbierać plon tego, co zasiałeś. W taki sposób, czyli szczodrze, uczysz się odpowiedzialności współtworzenia rzeczywistości.

Ponieważ natężenie energii nieustannie rośnie, a rozbłyski i erupcje koronalne na Słońcu odmieniają ludzką świadomość, działający z pozycji korupcji, kłamstwa, oszustwa, kradzieży, gwałtu, torturowania i zabijania - znajdą się na skraju przepaści i tracąc równowagę polecą na łeb, na szyję ku niechybnej autodestrukcji. Oszustwo i przemoc są jedynie oliwą dolewaną do ognia, napędzają potrzebę coraz większej przemocy i oszustwa. Kiedy częstotliwość zakodowanych światłem energii rośnie, „to, co robisz", wraca do ciebie z coraz bardziej przyspieszającą dokładnością i to jest właśnie ten szczodry dar wielowszechświata.

   
 Liczy się twoja świadomość - w przeciwnym razie staniesz się pionkiem w cudzej wersji gry.Ja jestem stwórcą. Jestem tutaj po to, aby stworzyć bezpieczne i obfite życie. Poprzez wibracje i częstotliwości wybieram bycie zdrowym, produktywnym i mądrym. Żywię głęboką wdzięczność za moją zdolność rozpoznania faktu, że myśli wytwarzają częstotliwości, oraz za umiejętność tworzenia takiej częstotliwości, która wspiera życie w tym możliwym świecie, w jakim żyję, poprzez skierowanie mojej energii na to, czego chcę doświadczać. Kroczę przez życie pełen jasnej, świadomej intencji, aby tkać moją energię jak jedno z włókien nici pajęczej w wielkim i pięknym gobelinie całego świata, który napotkam. Zdaję sobie w pełni sprawę z tego, że wielość możliwości i innych systemów wierzeń istnieje równolegle do moich możliwości i wierzeń. W obrębie moich możliwości i wierzeń jestem bezpieczny. W obrębie moich możliwości i wierzeń jestem prowadzony. W ich obrębie kocham moje ciało i ufam mu.
W obrębie moich możliwości i wierzeń wiem, że moje komórki posiadają zdolność prekognicji i że jestem współtwórcą wielowszechświata. Wiem, że jestem cenną istotą. Wiem, że otrzymam impulsy, znaki i wskazówki, których potrzebuję, aby być zawsze we właściwym miejscu, we właściwym czasie dla mojego najwyższego dobra i dobra wszystkich wokół mnie. Wszystko to wiem i za to jestem najbardziej wdzięczny.

Tą piękną i pełną mocy afirmacją zachęcam cię do głębokich i twórczych wglądów we własny świat, w swoje wnętrze.

W głębokim szacunku do Twojej Istoty
Hania sensai


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz