niedziela, 4 października 2009

NanosekundaEnergie z Centrum Galaktyki odgrywają najważniejszą rolę w okresie dwudziestu pięciu lat ludzkiej przemiany.
W grudniu 2012 roku nastąpi kulminacja nanosekundy(od 1997 roku) wraz z zimowym przesileniem, podczas którego Słońce znajdzie się w jednej linii z centrum Galaktyki Drogi Mlecznej, które znajduje się ponad trzydzieści tysięcy lat świetlnych od Ziemi.

Słońce wstanie 21 grudnia, łącząc przekrój Drogi Mlecznej oraz płaszczyznę ekliptyki, zamykając tym samym procesyjny cykl trwający dwadzieścia sześć tysięcy lat.

Wydarzenie to będzie niczym długo oczekiwany powrót do domu, ponowne połączenie się z naszymi najgłębszymi duchowymi korzeniami. Zostaniemy doładowani oraz odżywieni niewysłowioną kreatywnością Łona Matki i poznamy prawdę o swych początkach. Z upływem lat i zbliżaniem się do tego obiecującego spotkania ... po latach nasz Układ Słoneczny będzie się coraz aktywniej przygotowywał na to wielkie zdarzenie.

Tak, nadszedł czas wyciągnięcia wniosków. Odpowiedzią na złożoność życia jest zdolność do śmiechu;
kiedy umiesz się śmiać, uwalniasz się z pozycji ofiary i zrywasz łańcuchy krepujące twą moc.

Kiedy twój śmiech pochodzi z serca i potrafisz śmiać się z własnych dzieł, jesteś wolny.
Warto też zastanawiać się i dziwić, ponieważ zadziwienie otwiera okna, ujawnia rzeczywistość.

Rzeczywistość tworzą przekonania - są one magicznymi konstrukcjami, wykreowanymi w twym umyśle, zasilanymi energią twojej wyobraźni oraz karmionymi twymi uczuciami. Przekonania to niewidzialne cegły- warunki, na których zgadzasz się wchodzić w interakcje z rzeczywistością.
Pod tym względem nasza cywilizacja, jak każda inna, musi nauczyć się tropić subtelne nici rozumowania na temat tego, jak przekonania stają się rzeczywistością, bo tylko tak pojmie tajemnice wszechświata.
Więc jaki jest twój plan gry? Co zrobisz ze swoją mocą kreowania świata? Jakie przekonania wybierzesz?
Pamiętaj, że to, jak postrzegasz i interpretujesz wydarzenia w twym świecie, określi wersję świata, w której się znajdziesz. Może się wydawać, że istnieje jedna wersja świata, lecz to także czysta iluzja. Możliwości jest jak grzybów po deszczu; wynikają z decyzji, opartych o twoje myśli, przekonania, uczucia, pragnienia i emocje.

Rzeczywistość, którą kreujesz, wcale nie musi być taka sama, jak rzeczywistość tworzona przez twego sąsiada z podwórka obok. Rzeczywistość jest złożona i podchwytliwa i takież jest tworzenie, natomiast moc jest najbardziej podchwytliwa.
A mocy..., Drogi Przyjacielu, Droga Przyjaciółko ... uniknąć się nie da; moc jest, a ty oraz moc jesteście częścią wszystkiego, co jest, zatem sam/sama Jesteś Mocą. Pytanie brzmi: Jak sobie z tą mocą poradzisz? Twoja kreatywność nie zna ograniczeń; twoim wyzwaniem jest pokonać lęk przed staniem się istotą pełną mocy.


.


Kiedy nanosekunda minie, nie da się już spojrzeć w tył i powiedzieć: „Szkoda, że nikt mi nie powiedział, że coś się działo".

Mówię ci to teraz. Gra zwana Istnieniem to gra w życie, gra w trzeźwość umysłu, gra w świadomość, gra w energię i w wolność

Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie jest pierwszym i najistotniejszym aktem wzmocnienia.


Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie jest pierwszym i najistotniejszym aktem odnalezienia inspiracji i mocy.

Twoja świadomość nie będzie się mogła rozwijać, jeśli będziesz nosić w sobie warunki oraz powody, dla których nie możesz realizować swych pragnień
.
Wzmacnianie swej pozycji osobistej odpowiedzialności otworzy ci drzwi do wszystkich korytarzy wiodących do uleczenia starych ran oraz energii, które zablokowały płynność ludzkiego rozwoju.

Drogi Przyjacielu, Droga Przyjaciółko, jest to czas wielkiego wyboru myśli, mowy i uczynku.
Tak więc zostawiam Ci do rozważenia najważniejsze równanie w życiu ;

Myślisz + mówisz = masz

Z całego serca, życzę ci spójności i znalezienia własnego środka równowagi.

Hania sensai

2 komentarze:

  1. Myślisz + mówisz = masz , :) ,takie to proste,że aż realne.
    Właśnie dziś znalazłem to czego szukałem całe życie.Zostaje jeszcze stary paradygmat,pytanie - czy to jest to,jesteś pewien ? .

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha ha ha... na to pytanie sam znasz odpowiedź. Cała praca to bycie świadomym i spójnym w swoich myślach, słowach a czyn pokaże owoc. Miłej zabawy i wiele radości z odkryć.
    :))))))))))

    OdpowiedzUsuń