środa, 13 lipca 2011

Czas zmian jest TERAZ

Seria: teatr życia

Wszystkie dotychczasowe moje artykuły są swoistym pamiętnikiem moich własnych doświadczeń drogi Światła. Od wielu lat przygotowywałam się do zmian jakie miały nastąpić i pomagałam innym odnaleźć ich drogę światła oraz zrozumieć te zmiany.
Zmiana dla nas Ziemian stała się faktem.
W tym roku (2011) dotarła do nas kosmiczna Fala zmian, a jej kulminacja nastąpi pod koniec 2012 roku.
O istocie tego zjawiska nie będę się rozpisywać bo pewnie z tego materiału powstałaby książka a nie artykuł. Jednak gorąco polecam wykład polskich Lightwokers, oto link do ich czternastu wykładów http://www.youtube.com/watch?v=XSdgHQKzmRY
w których znakomicie wyjaśniają zjawiska kosmiczne, językiem w miarę prostym i zrozumiałym.
Jest to dość obszerny materiał, który warto poznać, choć wielu ludzi może mieć kłopot ze zrozumieniem. Proszę się tym nie przejmować, trzeba zrozumieć, że wielu, na prawdę wielu ludzi nie przebudzi się w tym życiu - i to jest ok.
Dla lepszego zrozumienia można przyjąć, że ewolucja świadomości jest drabiną i WSZYSCY jesteśmy na różnych szczeblach tej samej drabiny ... to nie jest hierarchia w sensie ważności, to jest JEDNOŚĆ. W tej jedności zanikają wszelkie lepiej - gorzej, dobrze - źle i wszelkie inne oceny. Pozostaje szacunek i respekt dla wszystkich.
Prawdą jest, że na każdym szczeblu drabiny człowiek ma inne swe zadania. Powinnością ludzi obudzonych w tych czasach jest utrzymywanie własnych, wysokich wibracji, bycie boskim człowiekiem i przekazywanie tej wiedzy innym (bez nacisków czy przekonywania - wolna wola). Właśnie w taki sposób człowiek przebudzony utrzymuje przestrzeń dla innych istot.
Już najwyższy czas byśmy zaczęli celebrować życiowe osiągnięcia drugiego człowieka (nawet jak te osiągnięcia są dla nas niezrozumiałe). Czas też ostatecznie zaprzestać osądzania innych bo to zawsze obniża naszą wibrację, a tu chodzi o utrzymanie jak najwyższej wibracji.
Teraz, gdy świadomość się podnosi i prawda o nowych warunkach się objawia należy łączyć się ze sobą, wyjść z separacji i dołączyć do wibracji ludzkiej, obudzonej świadomości.
Jeśli na tej drodze będziesz potrzebować zwykłego wsparcia, to zapewniam że nas obudzonych jest już dużo i nietrudno poszukać "trenera", który życzliwie podpowie jak sobie radził z takim czy innym kłopotem, wesprze swą wibracją i życzliwym uśmiechem.
Kochani, czerpcie życie pełnymi garściami, zostawcie strach i bądźcie szczęśliwi.
Hania
Posted by Picasa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz